Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nacon pokazał zwiastun survivalu w świecie Terminatora. Zagramy jeszcze w tym roku

Najpierw we wczesnym dostępie.

Zgodnie z oczekiwaniami, jedną z ciekawszych produkcji zaprezentowanych na wczorajszej imprezie Nacon Connect był survival na licencji filmów „Terminator”. Terminator: Survivors otrzymało nowy zwiastun i datę premiery w fazie wczesnego dostępu.

Użytkownicy Steama zagrają jesienią - konkretnie 24 października. Tytuł zmierza również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ale w ich przypadku nie otrzymaliśmy nawet przybliżonego terminu premiery. Raczej spokojnie można założyć, że mowa o przyszłym roku.

Nowy trailer wygląda i brzmi dosyć klimatycznie, ale nie oferuje niestety ani sekundy konkretnego gameplayu. Obserwujemy dwójkę uzbrojonych postaci, rozglądających się za paliwem na zrujnowanej stacji. Na ich nieszczęście po okolicy akurat kręcił się Terminator polujący na resztki populacji po nuklearnej zagładzie z Dnia Sądu.

Zobacz na YouTube

Więcej o Terminator: Survivors dowiemy się z oficjalnej karty na Steamie Zagramy samotnie lub w towarzystwie maksymalnie trzech innych graczy, a naszym głównym zadaniem nie będzie samo przeżycie, ale przede wszystkim odkrycie prawdy na temat wydarzeń, które doprowadziły Ziemię do krawędzi zagłady. Po drodze napotkamy też postacie znane z filmów Jamesa Camerona.

Przemierzaj otwarty świat i odkrywaj kluczowe zasoby oraz kolejnych ocalałych, których potrzebujesz do rozbudowy swojej bazy. Nie zapominaj, że gdzieś czai się zabójczy Terminator, który poluje na ludzi i stanowi nieustanne zagrożenie” - czytamy w groźnie brzmiącym opisie.

W próbach przetrwania przyda się oczywiście broń palna, ale wygląda na to, że rozsądniejszą opcją będzie przekradanie się i unikanie bezpośredniej konfrontacji. „Chociaż posiadasz broń do walki wręcz i na odległość, czasami lepiej zachować ostrożność i rozwagę, ponieważ maszyny Skynetu i grabieżcy grasują na każdym kroku” - wyjaśniono.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Terminator: Survivors

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze