Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stroje ze Spider-Man: Remastered pojawią się też w oryginale na PS4

Zapewniają twórcy.

Spider-Man: Remastered na PS5 zaoferuje nowe stroje dla głównego bohatera. Okazuje się, że kostiumy trafią też do oryginalnej edycji na PlayStation 4.

Informację przekazał James Stevenson, który w Insomniac Games odpowiada za kontakty ze społecznością fanów. Odpowiadając na pytanie jednego z internautów, potwierdził na Twitterze, że dodatkowe skórki pojawią się także w pierwotnej wersji tytułu.

Remaster produkcji wprowadzi trzy nowe stroje, przy czym na razie ujawniono jeden - replikę kostiumu używanego przez pajęczego herosa w filmach z serii The Amazing Spider-Man, gdzie w głównego bohatera wcielał się Andrew Garfield. Pozostałych dwóch nie zaprezentowano.

Dotychczas nie było jasne, czy kombinezony z odświeżonej wersji gry znajdą się w oryginale na PS4 - tym bardziej, że nowe wydanie i pierwowzór są osobnymi produktami, w wyniku czego zabraknie między innymi darmowego upgrade'u i opcji przenoszenia zapisów rozgrywki.

Spider-Man: Remastered zadebiutuje 19 listopada na PS5. Gra będzie dostępna wyłącznie jako element Spider-Man: Miles Morales w edycji Ultimate.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze