Skip to main content

State of Play jeszcze w tym tygodniu. PlayStation szykuje pokaz

Zobaczymy łącznie 16 produkcji.

Sony zapowiedziało pierwsze State of Play tego roku. Na wydarzenie nie będzie trzeba długo czekać, a organizatorzy zdradzili już, czego możemy się spodziewać.

Fani PlayStation musieli trochę poczekać, ale w końcu zapowiedziano kolejne State of Play - pokaz odbędzie się w najbliższy czwartek o 22:00 czasu polskiego. Sony tym razem skupi się na produkcjach zewnętrznych zespołów, których podczas 45-minutowego wydarzenia zobaczymy łącznie 16.

W planach jest 15-minutowa prezentacja Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Games, zapowiedź pięciu nowych tytułów na PS VR2 od zewnętrznych partnerów, a także kilka mniejszych produkcji od zespołów indie. State of Play obejrzymy na Twitchu oraz YouTube.

Nieco rozczarowujący dla niektórych może być brak gier produkcji Sony - wielu liczyło, że podczas pierwszego State of Play tego roku zobaczymy wreszcie obszerniejsze materiały ze Spider-Mana 2. Niemniej pokaz nadal zapowiada się interesująco, a nowa gra twórców Batman: Arkham Knight może okazać się czarnym koniem tej wiosny (gra zadebiutuje 26 maja).

Na razie nie wiadomo, jakie produkcje i od jakich zespołów przyjdzie nam zobaczyć w sekcji poświęconej PS VR2, jednak organizatorzy zaznaczają, że wszystkie tytuły zadebiutują jeszcze w tym roku. To dobre wieści, ponieważ nowe gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony już jutro trafią do sprzedaży, więc w nadchodzących miesiącach osoby, które zdecydują się na zakup nie będą mogły narzekać nudę.

Zobacz także