Skip to main content

Star Wars Jedi: Ocalały z szybką podróżą i systemem wierzchowców

Możemy spodziewać się większych map.

Twórcy Star Wars Jedi: Ocalały ujawnili, że w nadchodzącej grze gracze będą mieli do wyboru dużo opcji poruszania się. Do dyspozycji dostaniemy nie tylko system szybkiej podróży, ale też możliwe do ujeżdżania wierzchowce.

Jak informuje serwis GamesRadar, cytując fragment wywiadu magazynu Play z reżyserem gry Stigiem Amussenem, gracze będą mogli szybko przemieszać się z miejsca na miejsce albo dosiadać różne stworzenia, aby eksplorować przestrzeń pomiędzy konkretnymi lokacjami. Możemy się dzięki temu spodziewać, że tereny do eksploracji będą większe, niż w poprzedniej odsłonie cyklu.

Gra dostanie zarówno system szybkiej podróży, jak i różne wierzchowce, aby szybko przemieszczać się z punktu A do B i z powrotem do A. Szybka podróż działa pomiędzy konkretnymi punktami, natomiast wierzchowce oferują możliwość szybszego przemieszczania się pomiędzy lokacjami i eksplorowania terenów pomiędzy” - tłumaczy deweloper.

Przypomnijmy, że kilka dni temu ogłoszono niewielkie opóźnienie premiery produkcji. Gra pierwotnie miała trafić na sklepowe półki 17 marca, ale ostatecznie zadebiutuje 28 kwietnia - na platformach PC, PS5 oraz Xbox Series X/S. Twórcy przekazali, że przesunięcie ma związek z chęcią utrzymania odpowiedniego poziomu jakości gry.

Koncentrujemy się teraz wyłącznie na ostatniej fazie: naprawianiu błędów w celu poprawy wydajności, na stabilności, szlifowaniu detali i - co najważniejsze - na wrażeniach graczy” - napisano kilka dni temu w komunikacie opublikowanym na platformie Twitter.

Zobacz także