Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzęt komputerowy dla graczy taniej w RTV Euro AGD

Komputery, podzespoły komputerowe i monitory.

W ramach cyklicznej promocji Hardware na wtorek, RTV Euro AGD obniżyło ceny wybranych komputerów, podzespołów komputerowych oraz monitorów. Jeśli planujemy zagrać w najnowsze gry, to idealna okazja by kupić nowy komputer, lub ulepszyć już posiadany.

Promocja trwa do 22.02.2022 do godz. 23:45. Liczba produktów ograniczona.

Kupno gotowego komputera to najwygodniejsza droga, aby jak najszybciej rozpocząć zabawę. Urządzenia zwykle są już skonfigurowane i gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka. Nie pozostaje nic innego, jak wskoczyć do gry.

Zaawansowani użytkownicy mogą pokusić się o samodzielne ulepszenie, a nawet zbudowanie komputera od podstaw. Taki sprzęt jest idealnie dostosowany do potrzeb konkretnego użytkownika, zarówno pod względem wydajności, jak i od strony wizualnej.

Monitor to jeden z najważniejszych elementów zestawu komputerowego. Nieodpowiednio dobrany monitor może nie wykorzystywać w pełni możliwości komputera, na przykład poprzez prędkość odświeżania niższą od liczby generowanych klatek na sekundę.

Wszystkie produkty objęte promocją można sprawdzić pod tym linkiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze