Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Norman Reedus chwali spin-off „The Walking Dead”, ma być „epicki”

Skupi się na postaci Daryla.

„The Walking Dead” powoli zmierza ku końcowi, dlatego coraz częściej mówi się o nadchodzących spin-offach serialu. Jeden z nich opowie historię Daryla Dixona, w którego wciela się Norman Reedus. Aktor nie kryje ekscytacji i twierdzi, że to będzie „epicka” produkcja.

O swoich emocjach opowiedział w rozmowie z Entertainment Weekly. Artysta jest zachwycony i przyznaje, że nadchodząca seria będzie konkurować z oryginałem, choć go nie kopiuje.

- Rozmowy o spin-offie trwały od dwóch lat - powiedział Reedus. - Minął dobry rok, zanim ogłosili, że „The Walking Dead” dobiegnie końca. I z biegiem czasu wielokrotnie zmieniał kierunek... Historia będzie zupełnie inna. Tak samo postacie, ton, światło i dźwięk. To oznacza zupełnie inny klimat - stwierdził.

Fabularnie, spin-off przeniesie się do Europy, gdzie Daryl będzie musiał przetrwać i odnaleźć drogę powrotną do domu.

- Uczestniczyłem w procesie szukania lokacji i innych rzeczy, ale to coś więcej niż zwykłe miejsca. Wszystko, co kochamy w tych postaciach będzie zupełnie nowe, co mnie ekscytuje... To będzie cholernie epickie - ekscytuje się aktor.

Produkcja nie ma daty premiery, ale wstępnie zaplanowano ją na 2023 rok.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.
Komentarze