Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man jako policjant z wąsami Stana Lee - sekretna skórka z gry na PS4

Z dwiema zdolnościami.
  • Strój odnaleźli fani w kodzie gry
  • Skórka Spider-Cop miała zaoferować dwie zdolności
  • Kostium to nawiązanie do herosa pracującego dla policji

Jeden z fanów gry Spider-Man na PS4 w plikach produkcji odnalazł kostium, który ostatecznie nie pojawił się w tytule - strój policjanta o nazwie Spider-Cop.

Skórka upodabniałaby pajęczego herosa do stróża prawa z Nowego Jorku. Ubiór składa się z munduru, czapki, pasa z bronią palną oraz czarnych okularów. Do tego charakterystyczny wąs, który pochodzi z modelu postaci wzorowanej na Stanie Lee.

Kod gry wskazuje, że z kostiumem powiązane byłyby dwie zdolności specjalne. Pierwsza pozwoliłaby wezwać na pomoc grupę policjantów, a druga użyć zdalnie sterowanego drona w kształcie pączka.

Internaucie o pseudonimie jedijosh920 z pomocą modyfikacji udało się aktywować skórkę w trakcie rozgrywki. Okazało się jednak, że nie jest ukończona - twórcy nie przygotowali żadnych działających animacji i postać w stroju stróża prawa znajduje się tylko w jednej pozycji: z rozłożonymi rękoma.

Skórka Spider-Cop

Kostium to nawiązanie do Spider-Cop - postaci z żartu, powtarzanego wielokrotnie przez pajęczego herosa w trakcie współpracy z policją żartu, gdy udawał, że jest oficerem nowojorskich organów ścigania.

Nie wiadomo, dlaczego deweloperzy z Insomniac Games ostatecznie zrezygnowali z dodania skórki stróża prawa do swojej produkcji. Niewykluczone jednak, że strój powróci w nadchodzącym Spider-Man: Miles Morales na PS5.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze