Skip to main content

Space Marine 2 dostanie najwyraźniej tryb PvP

Wydawca się pospieszył.

W nadchodzącej strzelance Warhammer 40,000: Space Marine 2 pojawi się najwyraźniej nie tylko opcja kooperacji, ale także rozgrywki PvP. Informacja o trybie była widoczna na oficjalnej stronie gry, ale została usunięta.

Jak jednak dobrze wiemy, w internecie nic nie ginie, zwłaszcza pod czujnym okiem graczy. Jak podaje serwis Exputer, autorem odkrycia jest youtuber „Chapter Master Valrak”, specjalizujący się w tematyce uniwersum Warhammera. Internetowy twórca zdążył uchwycić na screenshocie grafikę promującą tryby PvP i PvE, zanim jeszcze zniknęła ze strony gry.

Walcz o chwałę z przyjaciółmi lub przeciwko nim. Kontynuuj historię legendarnego porucznika marine Titusa w ekscytującej kampanii dla trzech graczy lub graj jako samodzielny marine w trybach PvE i PvP” - czytamy w usuniętym ogłoszeniu, udostępnionym na Twitterze przez informatora Rebs Gaming.

Wygląda na to, że mamy do czynienia z klasycznym falstartem ze strony producenta. Oficjalna zapowiedź trybu odbędzie się zapewne w najbliższą środę (30 sierpnia) podczas specjalnego wydarzenia przygotowanego przez wydawcę Focus Entertainment. Na tym samym pokazie zobaczymy też kolejne materiały z Banishers: Ghosts of New Eden - nowej gry od twórców Life is Strange - oraz prawdopodobnie datę premiery właśnie Space Marine 2.

Przypomnijmy bowiem, że na ten moment wiemy jedynie, iż kosmiczna strzelanka zadebiutuje zimą tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł zapowiada się całkiem ambitnie: imponuje szczególnie oprawa graficzna oraz szeroki wachlarz sposób na eksterminaje Tyranidów. Konkrety mogliśmy zobaczyć w opublikowanym niedawno gameplayu, pokazującym jedną z przykładowych misji.

Zobacz także