Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Space Marine 2 dostanie kooperację. Jest też okres premiery

Tyranidzi nie mają szans.

Tyranidzi współpracują, sterowani przez wspólną świadomość, więc brzmi rozsądnie, że Ultramarines także połączą siły. Nadchodząca strzelanka Space Marine 2 otrzyma kooperację dla maksymalnie trzech osób.

Informację o nowym trybie ujawniono wczoraj wieczorem na imprezie Summer Game Fest, razem z nowym trailerem oraz okresem premiery. Nadal nie znamy konkretnej daty, lecz podano, że tytuł ukaże się „zimą”, a więc pod koniec roku.

Wcześniej - już 24 czerwca - premierę będzie miała 10. edycja bitewnego Warhammera 40k. W zestawie startowym znajdą się - zgadliście - Ultramarines oraz Tyranidzi, rozpoczynając czwarty większy konflikt Imperium Ludzkości z rasą kosmicznych robali, zajmujących się pochłanianiem materii organicznej na kosmiczną skalę.

Jeśli gramy samotnie, wcielimy się w Titusa, którego przygoda z Orkami i Chaosem w pierwszej odsłonie serii kończyła się niwygodnym spotkaniem z Inkwizycją. Bohater najwyraźniej wyszedł jednak bez szwanku, choć musiało minąć dwanaście lat, byśmy doczekali się kontynuacji.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Imponuje oprawa graficzna, z ogromną liczbą przeciwników na ekranie oraz gotycką architekturą rujnowanej planety. Skorzystamy z przeróżnego uzbrojenia: jest miotacz ognia, wielki młot, a także klasyczne wyposażenie kosmicznych marines, a więc boltery i miecze łańcuchowe.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze