Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony szykuje podobno duży pokaz gier. Zobaczymy m.in. Silent Hill 2

Jeszcze przed Summer Game Fest.

Jeff Grubb - uznany dziennikarz i leaker - donosi, że Sony zamierza zorganizować w niedalekiej przyszłości pokaz gier, na którym zobaczymy między innymi kolejne ujęcia z Silent Hill 2 Remake.

Grubb poruszył temat tajnych planów Sony podczas ostatniej transmisji na żywo z serii Giant Bombcast. Według informacji, które otrzymał od „swoich źródeł”, pokaz nadchodzących gier miałby się odbyć już w maju.

Dziennikarz nie ma jednak pewności, czy mowa o dłuższym i ważniejszym rangą pokazie z serii PlayStation Showcase, czy może krótkiej - trwającej z reguły ok. 40 minut - transmisji State of Play. Więcej sensu miałaby ta pierwsza opcja.

- Wygląda na to, że mogą skłaniać się ku PlayStation Showcase. Pasowałoby to do ram czasowych z zeszłego roku - mówił podczas transmisji, nawiązując oczywiście do imprezy zorganizowanej 24 maja 2023 roku. Sony zaprezentowało wtedy sporo większych tytułów, takich jak Marvel's Spider-Man 2, Metal Gear Solid 3 Remake, Assassin's Creed Mirage czy Alan Wake 2.

Podczas State of Play zorganizowanego w styczniu zobaczyliśmy m.in. pierwsze nagranie rozgrywki z Silent Hill 2 Remake.Zobacz na YouTube

Grubb ma już pewne doświadczenie w trafnym przewidywaniu pokazów Sony, choć ten przypadek wydaje się dosyć oczywisty. Wiosenno-letni okres to dobry moment na prezentacje nadchodzących tytułów, zwłaszcza jeśli chce się uprzedzić Summer Game Fest, zaplanowane na 7 czerwca. Impreza Geoffa Keighleya zastąpiła niejako E3, choć niestety wyłącznie w formie transmisji na żywo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze