Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony szykuje podobno aż dwa pokazy gier

Informuje znany leaker.

Znany insider twierdzi, że w ciągu najbliższych miesięcy Sony zorganizuje dwa pokazy gier. Pierwszy skupi się na prezentacji tytułów od studiów zewnętrznych, a drugi na największych produkcjach Sony.

O planach firmy opowiadał Jeff Grubb - znany dziennikarz i leaker - w ostatnim odcinku podcastu „Game Mess Decides”. Pierwszy pokaz ma się odbyć w przeciągu następnych kilku tygodni, prawdopodobnie jeszcze w lutym. Zgadzałoby się to ze styczniowymi doniesieniami, wedle których najbliższe State of Play skupi się na tytułach third-party.

Natomiast w czerwcu - kilka dni przed targami E3 - odbędzie się PlayStation Showcase, a więc pełnoprawna prezentacja najmocniejszych tytułów, które zmierzają na PlayStation.

- State of Play odbędzie się niedługo, ale nie miejcie wielkich oczekiwań. To raczej skromne wydarzenie. Sony oszczędza siły, bo przed targami E3 odbędzie się jeszcze PlayStation Showcase - mówił Grubb.

Omawiany fragment: 01:09:20

To dobra wiadomość, zwłaszcza, że od ostatniego pokazu PlayStation minęło już ponad 5 miesięcy. Od tamtej pory nie otrzymaliśmy wielu konkretów i zapowiedzi odnośnie nadchodzących produkcji. Tajemnicą pozostaje wciąż chociażby konkretna data premiery Spider-Man 2. Na ten moment wiemy jedynie, że gra trafi na rynek w okolicach jesieni.

Mniejsze State of Play także może pozytywnie zaskoczyć. Po sieci chodzą od niedawna słuchy, że Konami ma w planach wielki powrót serii Metal Gear Solid. Zapowiedź potencjalnego remastera lub remake’a otrzymamy zapewne właśnie podczas najbliższej prezentacji.

Organizacja dwóch wydarzeń ma sens, biorąc pod uwagę fakt, że własne pokazy zorganizowało już zarówno Nintendo, jak i Microsoft. Przypomnijmy, że wciąż czekamy również na imprezę w całości poświęconą premierze Starfield.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze