Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Insider twierdzi, że Sony szykuje pokaz gier od zewnętrznych zespołów

Czas na powrót Snake'a?

Insider twierdzi, że Sony może wkrótce przeprowadzić pokaz gier od zewnętrznych zespołów. Prezentacja może okazać się znacznie bardziej emocjonująca, niż początkowo mogłoby się zdawać.

Renomowany informator o pseudonimie The Snitch przerwał swoją „leakerską emeryturę” (w zeszłym miesiącu ogłosił, że kończy z przeciekami), by na Discordzie przekazać wieści o nadchodzącej imprezie, jaką rzekomo ma przygotowywać Sony. Jak podaje portal InsiderGaming, powołujący się na „zaufane źródła”, The Snitch donosi, że prezentacja ma odbyć się już niedługo i ma skupiać się głównie na tytułach third-party, czyli pochodzących od zewnętrznych twórców.

Doniesienia są ekscytujące, ponieważ od ostatniego State of Play minęło już kilka miesięcy, a fani PlayStation spragnieni są wieści o nadchodzących produkcjach. Należy pamiętać także, że Sony mocno inwestuje w produkcje niezależnych wydawców, więc wiele z potencjalnie prezentowanych gier może być objętych jakąś formą wyłączności. Robi się jeszcze ciekawiej, jeśli pochylimy się nad krążącymi od dłuższego czasu pogłoskami.

Plotki głoszą, że Konami może szykować coś więcej niż tylko remake Silent Hill 2 i kilka nowych tytułów z tej serii. Jedną z wymienianych produkcji jest remake lub remaster Metal Gear Solid, który podobno również ma być współfinansowany przez Sony. Niewykluczone także, że na ewentualnym pokazie gier od zewnętrznych studiów pojawiłoby się kilka produkcji z serii Final Fantasy, choćby wyczekiwane Final Fantasy 7 Rebirth.

Nadchodzące tygodnie byłyby też dobrym momentem na zaprezentowanie nowości, ponieważ Microsoft nie śpi i również szykuje własny pokaz Developer_Diretct, który odbędzie się 25 stycznia, a także planuje kolejną prezentację w pełni skupioną na jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku - Starfield. Jeśli doniesienia insidera się potwierdzą, na odpowiedź Sony nie będzie trzeba długo czekać.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze