Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony pozwoli zagłosować na następny tytuł w PS Plus na PS4

Zombie Vikings, Grow Home lub Armello.

Sony potwierdziło oficjalnie, że pozwoli zagłosować na następny tytuł dostępny w PlayStation Plus na PlayStation 4, w ramach inicjatywy Vote to Play.

Akcja startuje w czwartek, 13 sierpnia, o godzinie 17:30. Abonenci PS Plus wybiorą, jaki tytuł pobiorą bez dodatkowych opłat w następnym miesiącu.

Głosowanie potrwa do poniedziałku, 24 sierpnia, do 17:30. Tego dnia Sony poda zwycięski tytuł, do pobrania od 1 września. Pozostałe dwie pozycje zostaną przecenione.

Pierwsza ankieta to trzy produkcje: kooperacyjna gra akcji Zombie Vikings, zręcznościowe Grow Home od Ubisoftu (potwierdzone tym samym na PS4) oraz Armello, czyli strategia przypominająca planszówkę.

Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube

Aby oddać głos, należy zalogować się na swoje konto w PlayStation Network. Sekcja Vote to Play znajduje się w dziale z nowościami, w powiadomieniach lub w PlayStation Store. Jeśli zmienimy zdanie, zawsze możemy zmodyfikować wybór.

Sony zaznacza, że głosowanie tego typu nie będzie dostępne co miesiąc, ale w „regularnych odstępach” w roku.

Nie jest obecnie jasne, czy opcja dostępna będzie także w Polsce - wysłaliśmy zapytanie do rodzimego oddziału PlayStation, by doprecyzować informacje. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
PS4
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze