Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony pozwoli zagłosować na następny tytuł w PS Plus na PS4

Zombie Vikings, Grow Home lub Armello.

Sony potwierdziło oficjalnie, że pozwoli zagłosować na następny tytuł dostępny w PlayStation Plus na PlayStation 4, w ramach inicjatywy Vote to Play.

Akcja startuje w czwartek, 13 sierpnia, o godzinie 17:30. Abonenci PS Plus wybiorą, jaki tytuł pobiorą bez dodatkowych opłat w następnym miesiącu.

Głosowanie potrwa do poniedziałku, 24 sierpnia, do 17:30. Tego dnia Sony poda zwycięski tytuł, do pobrania od 1 września. Pozostałe dwie pozycje zostaną przecenione.

Pierwsza ankieta to trzy produkcje: kooperacyjna gra akcji Zombie Vikings, zręcznościowe Grow Home od Ubisoftu (potwierdzone tym samym na PS4) oraz Armello, czyli strategia przypominająca planszówkę.

Aby oddać głos, należy zalogować się na swoje konto w PlayStation Network. Sekcja Vote to Play znajduje się w dziale z nowościami, w powiadomieniach lub w PlayStation Store. Jeśli zmienimy zdanie, zawsze możemy zmodyfikować wybór.

Sony zaznacza, że głosowanie tego typu nie będzie dostępne co miesiąc, ale w „regularnych odstępach” w roku.

Nie jest obecnie jasne, czy opcja dostępna będzie także w Polsce - wysłaliśmy zapytanie do rodzimego oddziału PlayStation, by doprecyzować informacje. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze