Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sonic Forces debiutuje 7 listopada

Na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Przedstawiciele firmy Sega poinformowali, że Sonic Forces trafi do sprzedaży 7 listopada. Gra zmierza na konsole - PS4, Xbox One i Nintendo Switch - oraz na PC.

Forces stawia na różnorodność. Gra zaoferuje kilka rodzajów misji i etapów, a więc czasem bohater będzie pędził w prawo, a w innej lokacji będziemy obserwować go od tyłu.

Użyjemy specjalnych zdolności, a nawet stworzymy własną postać - wykorzystamy ją chociażby w trybie Tag, który zaprezentowano na poniższym materiale. Przełączając się między postaciami możemy reagować odpowiednio na przeszkody.

Zobacz na YouTube

Zaprezentowano też specjalne wydanie Sonic Forces, które będzie dostępne na wszystkich platformach poza PC. Bonusowe kostiumy pozostają takie same niezależnie od konsoli, a więc nawet na Xbox One i Nintendo Switch otrzymamy kostium z Persony 5.

Niedawno do sprzedaży trafiła inna gra z niebieskim jeżem. Sonic Mania to zręcznościowa platformówka nawiązująca do korzeni serii - począwszy od grafiki do stylu rozgrywki. Tytuł zbiera niemal same wysokie noty, choć użytkownicy PC nie są zadowoleni z faktu wykorzystywania przez wersję komputerową zabezpieczeń Denuvo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sonic Forces

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze