Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadowrun: Hong Kong - ruszyła zbiórka funduszy na Kickstarterze

AKTUALIZACJA: Cel osiągnięty.

Aktualizacja: Cel zbiórki został osiągnięty po kilku godzinach. Na koncie projektu jest obecnie ponad 125 tys. dol. Do końca zbiórki pozostały 34 dni.

Dodatkowe cele wyznaczone przez twórców to między innymi lepsze animacje scen przerywnikowych, nowy towarzysz oraz bonusowa misja poboczna.

*

Oryginalna wiadomość: Zgodnie z grudniową zapowiedzią, deweloperzy z Harebrained Schemes uruchomili zbiórkę funduszy na nowy projekt - grę Shadowrun: Hong Kong.

Twórcy chcą zebrać 100 tys. dol. Środki mają być tylko uzupełnieniem budżetu studia - prace nad klasycznym RPG już się rozpoczęły. Projektanci twierdzą, że bez dodatkowych funduszy mogliby pozwolić sobie na zbudowanie dwunastogodzinnej przygody. Głównym celem jest jednak dłuższa, rozbudowana przygoda.

Pieniądze można wpłacać do 17 lutego.

Akcja gry jest oczywiście osadzona w Hong Kongu w roku 2056. Użytkownicy zetkną się z niebezpiecznymi triadami, nowymi bohaterami i zestawem specyficznych zasad rządzących życiem półświatka w chińskiej metropolii.

Elementem odróżniającym Hong Kong od Shadowrun Returns i dodatku Dragonfall jest fakt, że nowy tytuł tworzony jest wyłącznie z myślą o PC i nie trafi na tablety. Deweloperzy uznali, że nie chcą ograniczać możliwości komputerów i skupić się na pełnym wykorzystaniu platformy. Gracze otrzymają nieco lepszą oprawę, większe lokacje i dodatkowe detale.

Rozgrywka nie doczeka się rewolucyjnych zmian. Sednem zabawy pozostaje kierowanie zespołem najemników, turowy system starć oraz konwersacje z postaciami niezależnymi. Całość urozmaicą między innymi nowe umiejętności i przedmioty.

Gra zadebiutuje przed końcem roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Shadowrun: Hong Kong

PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze