Skip to main content

Serwery WoW Classic stoją w ogniu. Blizzard oferuje darmowe transfery

„Tylko” sześć godzin w kolejce.

26 września do World of Warcraft Classic trafi dodatek Wrath of The Lich King, a już teraz w grze pojawiło się mnóstwo atrakcji, które mają umilić graczom czas oczekiwania na nowości.

Z tego właśnie powodu, serwery produkcji są od jakiegoś już czasu skrajnie przeludnione, o czym boleśnie przekonał się chociażby jeden z użytkowników Reddita. Zaprezentował on w sieci swój ekran logowania, z którego wynika, że 14391 miejsce w kolejce zapewni mu „jedyne” 351 minut czekania na dołączenie do gry.

Źródło: Reddit

Blizzard nie pozostał obojętny na prośby graczy o pomoc. Twórcy umożliwili darmowy transfer na inne, mniej zaludnione serwery, blokując jednocześnie możliwość tworzenia nowych postaci w najbardziej przeludnionych światach.

To był trudny wybór, który naszym zdaniem jest bardzo brutalny. W ten sposób odetniemy możliwość dołączenia nowych i powracających graczy do swoich znajomych na tych wielkich światach, prawdopodobnie na wiele miesięcy” - tłumaczy na forum gry pracownik Blizzarda o pseudonimie Aggrend.

Zobacz także