Skip to main content

Serial „Halo” ujawni twarz Master Chiefa po 20 latach oczekiwań

Będzie wyglądał jak Pablo Schreiber.

Serial „Halo” zaoferuje moment, na który fani serii czekali 20 lat - zobaczymy twarz Master Chiefa, w którego wciela się Pablo Schreiber.

Niespodziankę ujawnił producent Kiki Wolfkill w rozmowie z serwisem IGN. Jak zauważa, mamy do czynienia z personalną opowieścią o bohaterze, więc takie posunięcie ma sens.

- Postawiliśmy na opowiedzenie personalnej historii postaci i gdy się w nią zagłębiliśmy, stało się jasne, że musimy zobaczyć osobę kryjącą się za całym tym pancerzem i hełmem - wyjaśnił.

Zobacz na YouTube

- Dla części osób będzie to moment, na który czekali 20 lat. Niektórym ciężko to będzie sobie wyobrazić - dodaje. - Szanujemy obie strony. Ale natura opowieści jest taka, że kluczowe jest poczucie więzi z Master Chiefem, a to oznacza pokazanie twarzy.

Tajemnicę zmniejsza nieco fakt, że każdy bez większych problemów może znaleźć w sieci twarz Pablo Schreibera, który wciela się w postać. To między innymi Mad Sweeney z „American Gods”. Niespodzianką może więc być jedynie charakteryzacja.

W przeszłości najlepsze, na co mogli liczyć fani gier, to oczy bohatera, widoczne przelotnie jako nagroda za ukończenie Halo 4 na najwyższym poziomie trudności.

Serial zadebiutuje 24 marca w usłudze Paramount Plus, niedostępnym w Polsce (część treści oferuje za to SkyShowtime). W planach jest już drugi sezon.

Zobacz także