Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial „Halo” ujawni twarz Master Chiefa po 20 latach oczekiwań

Będzie wyglądał jak Pablo Schreiber.

Serial „Halo” zaoferuje moment, na który fani serii czekali 20 lat - zobaczymy twarz Master Chiefa, w którego wciela się Pablo Schreiber.

Niespodziankę ujawnił producent Kiki Wolfkill w rozmowie z serwisem IGN. Jak zauważa, mamy do czynienia z personalną opowieścią o bohaterze, więc takie posunięcie ma sens.

- Postawiliśmy na opowiedzenie personalnej historii postaci i gdy się w nią zagłębiliśmy, stało się jasne, że musimy zobaczyć osobę kryjącą się za całym tym pancerzem i hełmem - wyjaśnił.

- Dla części osób będzie to moment, na który czekali 20 lat. Niektórym ciężko to będzie sobie wyobrazić - dodaje. - Szanujemy obie strony. Ale natura opowieści jest taka, że kluczowe jest poczucie więzi z Master Chiefem, a to oznacza pokazanie twarzy.

Tajemnicę zmniejsza nieco fakt, że każdy bez większych problemów może znaleźć w sieci twarz Pablo Schreibera, który wciela się w postać. To między innymi Mad Sweeney z „American Gods”. Niespodzianką może więc być jedynie charakteryzacja.

W przeszłości najlepsze, na co mogli liczyć fani gier, to oczy bohatera, widoczne przelotnie jako nagroda za ukończenie Halo 4 na najwyższym poziomie trudności.

Serial zadebiutuje 24 marca w usłudze Paramount Plus, niedostępnym w Polsce (część treści oferuje za to SkyShowtime). W planach jest już drugi sezon.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze