Skip to main content

Serial Halo dostanie drugi sezon. Pierwszy jeszcze nie zadebiutował

Master Chief powróci.

Choć do premiery serialowej adaptacji Halo w usłudze Paramount+ został jeszcze ponad miesiąc, seria została już teraz przedłożona na kolejny sezon.

Tytuł ukaże się 24 marca, z Pablo Schreiberem jako Master Chief i Jen Taylor w roli Cortany. Włodarze streamingowej platformy wydają się być jednak pewni sukcesu, skoro zamówili drugą serię.

Co interesujące, serial zmieni showrunnera, czyli producenta podejmującego najważniejsze decyzje kreatywne. Jak ogłoszono, zostanie nim David Wiener, odpowiedzialny ostatnio za „Nowy wspaniały świat".

Zobacz na YouTube

Poza tym nie znamy zbyt wielu detali na temat drugiej serii. Za produkcję nadal odpowiadać będzie Amblin Television, firma Stevena Spielberga. Nie znamy daty premiery.

„Zamówienie drugiego sezonu pokazuje naszą wiarę w moc tej epickiej serii i jej potencjał przyciągnięcia i zaangażowania widzów” - komentuje David Nevins, odpowiedzialny za treści w Paramount+.

Pod koniec stycznia serial otrzymał oficjalny trailer, w którą największą furorę zrobił Chevrolet Tahoe z 2001 roku, który - według założeń uniwersum - powinien mieć ponad 500 lat (0:50 w powyższym filmie).

Zobacz także