Skip to main content

Serial „Fallout” na nowych zdjęciach z planu. Ghul palacz i Nuka Cola

Wygląda przyjaźnie.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia zza kulis serialu „Fallout” od Amazona. Tym razem możemy się przyjrzeć jednemu z mieszkańców krypty oraz uzależnionemu od tytoniu Ghulowi. Nie zabrakło także butelki legendarnej Nuka Coli.

Zdjęcia opublikowało na Twitterze konto Idle Sloth - znane ze sprawdzonych doniesień. Zbiór nie jest zbyt obfity, ale pozwala rzucić okiem na Ghula oraz jednego z mieszkańców krypty 33. Obaj bohaterowie ubrani są w charakterystyczne niebiesko-żółte uniformy, a w rękach tego żywszego pojawiła się nawet butelka postapokaliptycznego napoju.

Kolejne fotografie pokazują resztę elementów scenografii. Raz jeszcze możemy dostrzec okrągłe wejście do Krypty, choć tym razem z odrobinę innej perspektywy. Widzimy również charakterystyczny dla serii elektroniczny sprzęt.

Twórcy pozostają bardzo wstrzemięźliwi w publikowaniu oficjalnych materiałów z produkcji, więc fani muszą nacieszyć się zdjęciami robionymi przez szczęśliwców, którym udało się natknąć na miejsca nagrań. W ten sam sposób otrzymaliśmy wcześniej ujęcia ze słynnej stacji paliw Red Rocket oraz sklepu Super Duper Mart.

Serial zapowiedziano w lipcu ubiegłego roku, ale od tamtego czasu nie poznaliśmy wielu szczegółów. Projekt zmierza na platformę Amazon Prime Video, a za reżyserię odpowiadają twórcy serialu Westworld, czyli Jonathan Nonal, Lisa Joy oraz Athena Wickham. Nad postępami prac czuwają również licencjodawcy z Bethesdy - Todd Howard oraz James Altman.

Akcja produkcji rozegra się w uniwersum znanym z gier, ale opowie całkowicie nową historię. „Chodzi bardziej o zrobienie czegoś nowego w tym świecie. Nie o powtarzanie fabuły gry, tylko wybranie miejsca na mapie, w którym zbudujemy inną opowieść, pasującą do tego uniwersum” - wyjaśniał Todd Howard. Szczegóły o dacie premiery i obsadzie pozostają nieznane.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Zobacz także