Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Seasons of Heaven nową grą na wyłączność Nintendo Switch

Tytuł na silniku Unreal Engine 4.

Pochodzące z Francji niezależne studio AnyArts Productions zapowiedziało swój nowy projekt - grę przygodową Seasons of Heaven. Tytuł ukaże się tylko na konsoli Nintendo Switch, choć daty premiery nie podano.

Powstająca produkcja bazować ma na napisanej przez Nicolasa Augusto powieści o tej samej nazwie. Niewydana na razie w Polsce książka opowiada historię grupy ocalałych, którzy starają się przetrwać w postapokaliptycznym świecie.

Obrazek opublikowany przez serwis Gameblog.fr

Gra koncentrować się będzie na dwóch postaciach - cierpiącym na zespół Aspergera młodym chłopcu o imieniu Yann oraz towarzyszącemu młodzieńcowi francuskiemu psu Ani. W czasie zabawy pokierujemy oboma bohaterami.

Twórcy obiecują, że będzie można przełączać się między protagonistami. Dla każdego przygotowywane są też odrębne misje i sekwencje.

Projekt powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 4. Obrazki opublikowane przez francuski serwis Gameblog.fr sugerują, że zastosowanie technologii przygotowanej przez studio Epic Games zagwarantuje wysoką jakość oprawy wizualnej.

Obrazek opublikowany przez serwis Gameblog.fr

Na razie autorzy nie ujawnili zbyt wielu szczegółów na temat Seasons of Heaven. Więcej informacji zostanie podanych - jak twierdzi redakcja wspomnianego wyżej portalu - w następnym tygodniu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze