Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sea of Thieves działa w 120 FPS na Xbox Series X

Dodano nowy tryb.

  • W Sea of Thieves na Xbox Series X pojawił się nowy tryb działania
  • Wariant pozwala grać w 120 FPS
  • Twórcy dodali także sezonowe wydarzenia

Sea of Thieves otrzymało aktualizację, która wprowadziła do gry szereg dodatkowych elementów. Jedną z nowości jest możliwość rozgrywki w 120 klatkach na sekundę na Xbox Series X.

Do wersji na wspomnianą konsolę zaimplementowano tryb wydajnościowy. Wariant umożliwia zabawę w 120 FPS i 1080p na telewizorach z odpowiednią częstotliwością odświeżania. Autorzy ostrzegają jednocześnie, że niektóre odbiorniki wymagają wyłączenia opcji HDR.

Posiadacze Xbox Series X nadal mogą oczywiście korzystać z modułu graficznego, w którym gra działa w 60 klatkach na sekundę i 4K. Przypomnijmy, że na słabszej z nowych konsol Microsoftu - modelu Series S - tytuł uruchamia się tylko w 60 FPS i 1080p.

Aktualizacja wprowadziła do Sea of Thieves sezonowe wydarzenia - w ramach pierwszego gracze mogą zmierzyć się z okrętami kierowanymi przez szkielety i zjawy. Twórcy dodali też Plunder Pass, czyli odpowiednik przepustki bojowej ze 100 poziomami nagród do zdobycia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze