Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W dodatku do Cyberpunk 2077 pojawi się muzyka fanów. CD Projekt organizuje konkurs

„Twoja podziemna droga do sławy”.

CD Projekt ogłosiło, że w fabularnym dodatku do Cyberpunk 2077 - zatytułowanym Widmo Wolności - pojawi się nowa stacja radiowa. Twórcy organizują konkurs na muzykę do stacji.

Jak możemy się dowiedzieć z oficjalnej zapowiedzi, rozgłośnia będzie się nazywać 89.7 Growl FM i usłyszymy w niej muzykę stworzoną przez fanów. Do konkursu „Twoja podziemna droga do sławy” może zgłosić się każdy, a zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada 2022. Utwory muszą być oczywiście inspirowane uniwersum Cyberpunk.

Artystów chętnych na wzięcie udziału w konkursie obejmują jednak pewne ograniczenia, których muszą przestrzegać. Wśród nich znajdziemy m.in.:

  • Dowolny styl i gatunek
  • Wokale w języku angielskim, hiszpańskim, japońskim lub chińskim
  • Czas trwania utworu od 2 do 3 minut
  • Utwór nie może zawierać treści lub fragmentów innych dzieł chronionych prawem autorskim
  • Nie może zawierać obraźliwych treści
  • Nie może kopiować słowo w słowo całości lub fragmentów innych dzieł

Przypomnijmy, że dodatek Widmo Wolności (Phantom Liberty) zadebiutuje w przyszłym roku i dostępny będzie tylko na PC i konsolach obecnej generacji. DLC ma być utrzymane w klimatach szpiegowskiego thrillera. Tym razem protagonista lub protagonistka podstawowej kampanii, czyli V, trafia do zupełnie nowego obszaru Night City, gdzie zaciąga się do służby w wojsku Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze