Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruiner - polska, cyberpunkowa gra akcji z datą premiery

Na PC, PS4 i Xbox One.

Firma Devolver ogłosiła, że izometryczna strzelanka Ruiner od studia Reikon Games z Warszawy ukaże się 26 września na PC, PS4 i Xbox One.

Produkcja czerpie inspiracje z „kultowych, cyberpunkowych anime i klasycznych gier”, stawiając na szybką i brutalną akcję, z akcją w skąpanym w neonach mieście Rengkok.

Sympatyczny jegomość

Futurystyczną metropolię prezentuje właśnie poniższy trailer. Uliczki wypełnione są nielegalną bronią, psychopatami i zabójcami. Prawie jak Sosnowiec.

Nasz bohater to zamaskowany wojownik, starający się uratować swojego brata z rąk korporacji sprzedającej dostęp do rozrywki w wirtualnych światach. W zadaniu pomaga nam tajemnicza hackerka.

Dysponujemy nadludzkim refleksem, futurystycznymi narzędziami i arsenałem broni zbieranych z ciał eliminowanych wrogów. Kilka umiejętności i gadżetów widać w materiale wideo: szybki skok na krótką odległość, karabin plazmowy, klasyczna katana, railgun, broń dźwiękowa czy granat elektromagnetyczny.

Reikon Games powstało w 2014 roku, a prace nad Ruiner mają trwać już od stycznia 2015 r. Studio złożone jest z doświadczonych deweloperów: to między innymi były projektant w Techlandzie - Jakub Styliński - czy programista z CD Projekt Red, Marek Roefler.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze