Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer polskiej strzelanki Ruiner prezentuje bossów

W tym Kapitana Bogdana.

Cyberpunkowa strzelanka Ruiner od studia Reikon z Warszawy nadciąga wielkimi krokami, więc wydawca - Devolver Digital - przygotował nowy trailer produkcji, prezentujący czwórkę bossów.

Naszym liderem jest Kapitan Bogdan, nawet jeśli jego życiorys nie brzmi zbyt zachęcająco. To „zbrodniarz wojenny, poszukiwany za egzekucje cywilów podczas powstania na Bałkanach w 2054 roku”.

Kapitanie Bogdanie! Nic się panu nie stanie!

„Choć jego cybernetyczne ulepszenia są już przestarzałe, to sam kapitan jest przerażająco skuteczny. Poszukiwany także za napaść z bronią w ręku, wyłudzenia i pobicia” - napisano dalej.

Jest też Heavy Cyborg, czyli śmiertelnie niebezpieczny robot, tajemniczy żołnierz Triady o pseudonimie Shadow oraz Mother, opisywana jako „posiadająca świadomość gigantyczna machina, która zasila całą sieć zabezpieczeń Heaven”.

Heaven to miasto, w którym toczy się akcja produkcji. Jest rok 2091, a nasz bohater to zamaskowany psychopata, starający się uratować brata z rąk korporacji sprzedającej dostęp do rozrywki w wirtualnych światach. W zadaniu pomaga tajemnicza hakerka.

Jak zapewnia Reikon Games z Warszawy, produkcja czerpie inspiracje z „kultowych, cyberpunkowych anime i klasycznych gier”, stawiając na szybką i brutalną akcję w rzucie izometrycznym, z akcją w skąpanym w neonach mieście Rengkok.

Premiera 26 września na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze