Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rozpoczęły się obchody dziesiątej rocznicy World of Warcraft

Nowa mapa PvP, odświeżony rajd dla 40 osób i ognisty corgi dla wszystkich.

Rozpoczęły się obchody dziesięciolecia gry MMO World of Warcraft. Produkcja studia Blizzard Entertaniment zadebiutowała w Ameryce Północnej 23 listopada 2004 roku.

Na zimę jak znalazł

Z tej okazji, deweloperzy przygotowali dodatkowe formy spędzania czasu w grze. Najważniejszą wydaje się 40-osobowa wersja rajdu Molten Core znanego z podstawowej wersji - odświeżonego i krótszego niż oryginał, przeznaczonego dla bohaterów na 100 poziomie doświadczenia.

Twórcy zaimplementowali także nową mapę PvP - to Tarren Mill vs. Southshore. Stanowi nawiązanie do potyczek prowadzonych przez postacie z Hordy i Sojuszu przed premierą pierwszego dodatku. Właśnie przy Tarren Mill i Southshore - to nazwy dwóch wiosek w lokacji Hillsbrad Foothills - gracze urządzali bitwy w otwartym świecie.

Poza tym, każdy, kto zaloguje się do gry w okresie świętowania 10 rocznicy, otrzyma okazjonalnego zwierzaka - pieska Molten Corgi. Obchody potrwają do 5 stycznia 2015 roku.

W ubiegłym tygodniu ukazał się najnowszy, piąty dodatek do World of Warcraft. Warlords of Draenor wprowadza nowy kontynent, system garnizonów dla graczy i wiele pomniejszych usprawnień. Nasza recenzja rozszerzenia wkrótce.