Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rockstar Games zakłada wytwórnię muzyczną

CircoLoco Records.
  • Rockstar Games współpracuje z CircoLoco
  • Firmy utworzyły własną wytwórnię muzyczną
  • W lipcu pojawi się pierwszy pełny album

Rockstar Games poinformowało o nawiązaniu współpracy z CircoLoco - znaną marką współczesnej muzyki tanecznej, a zarazem autorów „największych i najważniejszych imprez na świecie”. Efektem partnerstwa jest wytwórnia muzyczna o nazwie CircoLoco Records.

Pierwszym projektem jest Monday Dreamin' - album z utworami artystów zaangażowanych w wydarzenia organizowane przez CircoLoco. Pojawi się muzyka DJ-a Moodymana, Dixona, Carla Craiga, Luciano, Setha Troxlera, Rampy i innych początkujących twórców.

Płyta zadebiutuje 9 lipca. Wcześniej - 4 czerwca - ukaże się tak zwana EP-ka z przygotowanym przez Dixona remiksem piosenki „Autonom” oraz muzyką od Samy Abdulhadi, Kerriego Chandlera, Rampy i Setha Troxlera.

Okładka pierwszego albumu muzycznego od Rockstara

Utwór „Lumartes” od ostatniego z wymienionych artystów udostępniono już na platformie Spotify. Podkreślono jednocześnie, że kolejne będą publikowane co tydzień aż do premiery pełnej kompilacji.

„Parkiet CircoLoco od ponad 20 lat reprezentuje house i techno w klubie DC10 na Ibizie i całym świecie, a także stał się ważnym węzłem między undergroundową muzyką dance oraz elementami mody, sztuki i szeroko rozumianej kultury” - pisze Rockstar Games w komunikacie.

Przypomniano, że studio już współpracowało ze wspomnianą firmą. Muzyka części artystów, którzy występowali na imprezach CircoLoco, pojawiła się między innymi w rozszerzeniach do GTA Online.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły