Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Road Not Taken ukaże się na PC, PS4 i Vitę

Premiera gry logicznej w przyszłym roku.

Trwa ofensywa PlayStation, związana z tytułami niezależnymi. Wczoraj studio Spry Foxes ogłosiło, że gra logiczna z losowo generowanymi poziomami - Road Not Taken - ukaże się w przyszłym roku na PlayStation 4 i PS Vita, razem z zapowiedzianymi wcześniej wydaniami na PC i Mac.

Pierwotnie planowano premierę w tym roku, ale rozszerzenie liczby platform docelowych wiąże się z dodatkową pracą. Twórcy skupiając się teraz na animacjach i przygotowaniu samouczka.

Road Not Taken inspirowane jest poematem Roberta Frosta o tym samym tytule. Gracz przemierza tajemniczy las, po burzy śnieżnej. Napotykamy dzikie zwierzęta, zagubione dzieci i przeszkody terenowe.

Deweloperzy ze Spry Foxes obiecują, że w myśl zasad gatunku roguelike każde podejście do gry będzie inne, a po każdej śmierci zaczniemy podróż od nowa.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze