Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remaster Diablo 2 zostanie zapowiedziany na BlizzConie - raport

Odnowiona wersja gry.

 • Według dwóch źródeł, Blizzard zaprezentuje w weekend remaster Diablo 2
 • W planach podobno nowości o Overwatch 2, Diablo 4 i World of Warcraft
 • Z nieoficjalnych doniesień wynika, że na rozpoczynającym się w najbliższy piątek BlizzConie zostanie zapowiedziany remaster Diablo 2.

  Informacje pochodzą od dwóch źródeł. O odświeżonej wersji słynnej produkcji napisali na Twitterze internauci Metro i Kaiser499 - obaj uchodzą za dobrze zaznajomionych z planami związanymi z produkcjami Blizzarda.

  Pierwszy uprzedza jednak fanów, by obniżyli oczekiwania względem tegorocznego BlizzConu. Na wydarzeniu twórcy Overwatch 2 przedstawią podobno szczegóły o postępach w pracach nad strzelanką. Zabraknie jednak rzekomo nowości o pierwszej części, która określana jest jako „martwa gra” (choć ponoć trwają prace nad darmową wersją).

  Nieco więcej detali o imprezie ujawnił Kaiser499. Twierdzi, że Blizzard zapowie - oprócz odnowionej wersji Diablo 2 - dodatek The Burning Crusade do World of Warcraft Classic i ogłosi datę premiery mobilnego Diablo Immortal.

  Według internauty, w planach są również prezentacje nowych tytułów na smartfony i tablety, w tym gry w świecie Warcrafta o pojedynkach zwierzaków. Do tego kolejni bohaterowie i mapy do Overwatch 2 oraz nowe klasy postaci i lokacje do Diablo 4.

  Oczywiście powyższe informacje są niepotwierdzone. BlizzCon odbędzie się w najbliższy weekend w formie cyfrowej. Możecie zapoznać się z harmonogramem wydarzenia i szczegółami na temat poszczególnych transmisji.

  O autorze
  Awatar Piotr Bicki

  Piotr Bicki

  News Editor

  Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

  Komentarze