Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake The Last of Us można wypróbować za darmo - choć tylko w abonamencie

Z okazji premiery serialu.

Z okazji premiery serialu „The Last of Us” Sony przygotowało dla abonentów PS Plus Premium miłą niespodziankę. Do usługi trafiło demo The Last of Us Part 1, pozwalające na ogranie pierwszych godzin gry.

Subskrybenci PS Plus Premium - a więc droższego wariantu subskrypcji - mogą skorzystać z darmowego 2-godzinnego triala, by sprawdzić możliwości produkcji. Za pełną wersję gry wciąż trzeba jednak zapłacić pełną cenę, a więc 339 złotych.

Przypomnijmy, że The Last of Us Part 1 to wydany we wrześniu zeszłego roku remake oryginalnego The Last of Us. W grze znajdziemy nie tylko dopieszczoną warstwę graficzną, ale i zmiany rozgrywki na styl sequela z 2020 roku. Tytuł dostępny jest na ten moment tylko na PlayStation 5, jednak 3 marca trafi również na komputery osobiste.

Warto zaznaczyć, że w ofercie PS Plus Premium znajdziemy też wersje demonstracyjne innych, równie popularnych tytułów. Abonenci mogą wypróbować między innymi Horizon: Forbidden West, Cyberpunk 2077, Dying Light 2: Stay Human lub Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei.

Jak już wspomnieliśmy, oferta wiąże się oczywiście z dzisiejszą premierą serialu „The Last of Us”. Pierwszy odcinek jest już dostępny w aplikacji HBO Max. W telewizji HBO zadebiutuje wieczorem, o godzinie 20:10.

Oceny produkcji jasno wskazują, że otrzymaliśmy bardzo wierną adaptację gry wideo. Krytycy docenili serial za wiernie odwzorowane i jednocześnie rozwinięte wątki z oryginału. Wiele pochwał skierowano również w stronę Pedro Pascala oraz Belli Ramsey, a więc odtwórców najważniejszych postaci.

Jestem podekscytowany losami Joela i Ellie, dlatego niecierpliwie czekam na rozwinięcie historii. W każdym razie pierwszy odcinek »The Last of Us« koniecznie trzeba obejrzeć. Nie będziecie zawiedzeni!” - napisał Krzysztof w naszej recenzji „The Last of Us”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Last of Us Part I

PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze