Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Red Dead Redemption 2 na PC będzie działać lepiej - gra otrzyma obsługę DLSS

Wraz z Rainbow Six Siege.

  • Wkrótce obsługę DLSS otrzymają kolejne produkcje
  • Jedną z gier, które dostaną funkcję, jest Red Dead Redemption 2

Nvidia ujawniła listę produkcji, które na PC otrzymają obsługę DLSS, czyli techniki zwiększającej wydajność w grach. Wśród pozycji jest Red Dead Redemption 2.

Osadzony w realiach westernu tytuł studia Rockstar Games dostanie rozwiązanie „wkrótce”, choć dokładna data wprowadzenia funkcji nie jest znana. Przypomnijmy, że rozwiązanie za pomocą sztucznej inteligencji skaluje rozdzielczość, pozwalając graczom osiągnąć wyższą liczbę klatek na sekundę.

Inną grą, która wzbogaci się o DLSS, to nastawiona na sieciowe zmagania strzelanka Rainbow Six Siege. Działanie systemu w wymienionej produkcji prezentuje opublikowany przez Nvidię materiał wideo.

Rozwiązanie zwiększające wydajność trafi także (wraz z ray tracingiem, czyli śledzeniem promieni w czasie rzeczywistym) do Doom Eternal, Icarus, The Persistence, powstających Dying: 1983 i The Ascent oraz debiutującego w tym miesiącu LEGO Builder's Journey.

Warto zaznaczyć, że do korzystania z DLSS wymagane jest posiadanie kart graficznych z serii Geforce RTX od Nvidii.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze