Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: luty 2020 - pełna oferta

BioShock: The Collection, The Sims 4 i inne.

Firma Sony ujawniła gry, które od 4 lutego bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy zainteresowani abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafi między innymi BioShock: The Collection, czyli zestaw odświeżonych wersji trzech części cyklu. Każda osadzona jest w fikcyjnym, utopijnym mieście - dwie pierwsze w podwodnym Rapture, a ostatnia w podniebnej Kolumbii.

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymają także The Sims 4, a więc słynną produkcję, w której opiekujemy się wirtualnymi ludzikami. W trakcie zabawy nie tylko zaspokajamy potrzeby podopiecznych, ale też budujemy i meblujemy ich mieszkania.

BioShock to jeden z najbardziej uznanych horrorów

Co ciekawe, w lutym pojawi się jeszcze trzecia gra - Firewall Zero Hour. To stworzona z myślą o wirtualnej rzeczywistości strzelanka (wymaga gogli PSVR) nastawiona na zmagania sieciowe. Gracze wcielają się w najemników, rywalizujących z innymi użytkownikami o cenne dane.

4 lutego w ofercie PS Plus pojawią się:

  • BioShock: The Collection (PS4)
  • The Sims 4 (PS4)
  • Firewall Zero Hour (PS4, PSVR)

Jednocześnie znikną:

  • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4)
  • Goat Simulator (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: Maskarada to mod do pierwszego Wiedźmina - z akcją po Dzikim Gonie i klimatem noir

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły