Skip to main content

Przygodówka Gods Will Be Watching dostała darmowe DLC

Z akcją 20 lat później.

Gra przygodowa Gods Will Be Watching od niezależnego studia Deconstructeam otrzymała darmowe DLC, przenoszące akcję 20 lat w przyszłość względem wydarzeń z podstawowej wersji.

Grafika stawia na piksele

Gra doczekała się także sporej przeceny na Steamie. Do 2 czerwca projekt można kupić za skromne 2,24 euro (ok. 9,25 zł), na PC (Windows, Mac, Linux).

W dodatku ponownie musimy dokonywać trudnych wyborów. Liam - lider organizacji Xenolifer - zbiera niedobitki oddziału sierżanta Burdena i przenosi się do przeszłości, by zmienić wydarzenia, które doprowadziły do zdobycia władzy przez Constellar Federation.

Podstawowa wersja z lipca ubiegłego roku opowiada o grupie naukowców, którzy wylądowali na wrogiej planecie, gdzieś w 2257 roku, w nadziei na odnalezienie leku na tajemniczy wirus - Medusa.

Wcielamy się w kapitana, który w ramach określonej puli punktów akcji musi upewnić się, że załoga doczeka na ratunek, podejmując trudne decyzje. Wybieramy na przykład czy naprawić radio, zapolować, wyprodukować lekarstwa czy rozpalić ogień.

„W najlepszych momentach Gods Will Be Watching to gra fenomenalna; w najgorszych zaledwie przeciętna. Jeśli jednak uda nam się przebrnąć przez nudniejsze momenty, czeka nas kilka godzin naprawdę przyjemnej zabawy” - napisał w recenzji Artur.

Zobacz na YouTube

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Zobacz także