Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przeceny i promocje gier na weekend - Mad Max, Wiedźmin 3, Gears of War

Obniżki od 30.06 do 02.07.

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd najciekawszych, weekendowych promocji w usługach dystrybucji cyfrowej.

Na Steamie nadal trwa letnia wyprzedaż. W ramach akcji trwającej do 5 lipca można kupić między innymi Tropico 5 za 5,74 euro (24 zł).

W ten weekend Mad Max w wersji PC można kupić za 31 zł

W Humble Bundle nawet o 80% przeceniono tytuły bazujące na komiksach, w tym Batman: Arkham Knight, które kosztuje 7,99 euro (34 zł).

Na GOG.com rozpoczęła się kolejna tygodniowa wyprzedaż, z przecenami sięgającymi rzędu 90%. Przykładowo nabyć można Baldur's Gate w edycji rozszerzonej za 25 zł oraz Wiedźmina 3: Dziki Gon w zestawie z dwoma dodatkami za 75 zł. Dodatkowo osoby dokonujące zakupu otrzymują za darmo pakiet trzech części Double Dragon.

W GamersGate zaś nadal trwa letnia wyprzedaż, w której szereg gier zdobyć można nawet o 92% taniej. Wśród dostępnych ofert są między innymi LEGO Marvel's Avengers za 29 zł i Mad Max za 31 zł.

W PlayStation Store nabyć można The Division za 75 zł. Poza tym wciąż obowiązuje promocja z podwójnymi rabatami dla abonentów PlayStation Plus.

Natomiast w Xbox Live rozpoczęła się wyprzedaż, w ramach której do 10 lipca nawet o 80% taniej można nabyć szereg tytułów na Windows 10, Xbox 360 i Xbox One, a posiadacze kont Gold mogą liczyć na dodatkową zniżkę. Na przykład odświeżone wersje Halo Wars i Gears of War w wydaniu PC kosztują odpowiednio 56 zł i 70 zł.

Weekendowe promocje na Steamie:

Weekendowe promocje w Humble Bundle:

Weekendowe promocje w GOG.com:

Weekendowe promocje w GamersGate:

Weekendowe promocje w PlayStation Store:

Weekendowe promocje w Xbox Live:

Gry na Windows 10:

Gry na Xbox 360:

Gry na Xbox One:

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze