Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rozpoczęła się letnia wyprzedaż na Steamie

Mnóstwo przecen

Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami, dzisiaj na platformie Steam rozpoczęła się letnia wyprzedaż, która obejmuje tysiące produktów - nie tylko gier, ale i filmy oraz oprogramowanie. Akcja zakończy się za niespełna dwa tygodnie - 5 lipca.

Podobnie jak w kilku poprzednich edycjach, Valve zrezygnowało z codziennych oraz błyskawicznych ofert. Wszystkie obniżki obowiązują więc przez cały okres trwania promocji.

Wśród najciekawszych przecen warto wymienić między innymi Śródziemie: Cień Mordoru ze wszystkimi dodatkami za 3,99 euro (17 zł), Mafię 3 za 14,79 euro (63 zł), niezależne Depth za 4,99 euro (21 zł) oraz polskie Zaginięcie Ethana Cartera za 2,84 euro (12 zł).

Poza tym nawet o 50 procent przeceniono gry z serii Final Fantasy. Przykładowo trzynasta odsłona kosztuje 6,49 euro (27 zł), a zestaw odświeżonych edycji 10 i 10-2 można nabyć za 12,49 euro (53 zł).

Tradycyjnie Valve przygotowało szereg przecen

Nowością są zdobywane za wykonywanie zadań wirtualne naklejki, które można później dodać do cyfrowego albumu. W momencie, gdy zapełnimy jedną stronę zeszytu, odblokujemy ją na stałe w formie obrazka.

Następne zadania będą pojawiały się codziennie o godzinie 19:00 do momentu zakończenia akcji. Wyzwania są różnorodne - pierwsze trzy polegają na przejrzeniu kolekcji odkryć, zobaczeniu strony prezentującej aktywności znajomych i sprawdzeniu swoich preferencji.

Nie zabrakło również znanych z wcześniejszych wyprzedaży kart kolekcjonerskich, które można otrzymać w zamian za przeglądanie oferty platformy Steam czy grania w poszczególne produkcje.

Tagi
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze