Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Project Orion to sequel Cyberpunk 2077. CD Projekt oficjalnie o kontynuacji

Wstawaj ponownie, samuraju!

CD Projekt oficjalnie zapowiedział kolejną część Cyberpunk 2077 - tytuł roboczy to Project Orion. Data premiery nie jest oczywiście znana. Brakuje też większej liczby szczegółów, ale podano, że nad rozwojem gry będzie pracowało również nowe studio CD Projekt Red North America.

Orion to kryptonim naszej następnej gry z serii Cyberpunk, która posunie naprzód całą markę Cyberpunk i wykorzysta pełen potencjał tego mrocznego świata przyszłości” - czytamy w oficjalnym komunikacie na Twitterze.

O ile w przypadku zapowiedzianych dziś gier w uniwersum Wiedźmina i tajemniczego projektu Hadar pojawiły się wzmianki na temat obecnego etapu produkcji, tak w przypadku sequela Cyberpunk 2077 na razie nie wiadomo nic ponad to, że będzie rozwijany wewnętrznie przez CD Projekt Red, choć prawdopodobnie przez nowy oddział.

Deweloperzy mają też w planach więcej gier mobilnych oraz produkcji filmowych lub seriali osadzonych w uwielbianych przez graczy uniwersach. Nie sposób nie powiązać tej zapowiedzi z ogromnym sukcesem anime Cyberpunk: Edgerunners.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze