Skip to main content

Program PlayStation Stars z ukrytym poziomem tylko dla zaproszonych? Odkrycie w plikach aplikacji

Ekskluzywne członkostwo.

Dataminerzy odkryli w plikach aplikacji mobilnej PlayStation poszlaki na temat ukrytego, piątego poziomu programu lojalnościowego PS Stars. Można do niego dołączyć tylko przez zaproszenie.

Przypomnijmy, że obecnie program PlayStation Stars posiada cztery dostępne publicznie poziomy, na które awansujemy m.in. poprzez zdobywanie trofeów w grach czy dokonywanie zakupów w PS Store. Czwarty poziom członkostwa pozwala na przykład uzyskać priorytetową obsługę techniczną.

Odkryciem podzielił się na Reddicie internauta o pseudonimie The Andshrew. Jak poinformował, ukryty poziom usługi nosi nazwę „Diamond Tier” i można do niego uzyskać dostęp jedynie przez zaproszenie. Użytkownicy na piątym poziomie otrzymają m.in. wirtualny przedmiot kolekcjonerski legendarnej jakości „Level 5 Diorama - Bots Don’t Breathe”.

W nieskończonym morzu gwiazd wydaje się, że nie ma gdzie się ukryć. Ale nie byłoby cię tu dzisiaj, gdyby takie wyzwania stanowiły dla ciebie przeszkodę. Witaj na poziomie 5” - czytamy w opisie przedmiotu, przedstawiającego Astro Boty, czyli „maskotki” PlayStation, na statku kosmicznym.

Źródło: Reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours

Nie wiadomo na ten moment, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać zaproszenie. Być może piątym poziomem członkostwa będą nagradzani zwycięzcy oficjalnych turniejów e-sportowych lub influencerzy i twórcy treści współpracujący z Sony. Niektórzy internauci sądzą także, że warunkiem może być zdobycie dużej liczby platynowych trofeów.

Zobacz także