Skip to main content

Najwierniejsi gracze PlayStation dostaną priorytetową obsługę techniczną

Dzięki programowi PS Stars.

Japońscy użytkownicy PlayStation, którzy już od dzisiaj mogą zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego PlayStation Stars zauważyli, że zdobycie najwyższej rangi zagwarantuje priorytetową obsługę techniczną.

O sprawie poinformował japoński serwis Automaton w poście na Twitterze. Wiadomość spotkała się z w większości negatywną reakcją internautów. Trzeba zaznaczyć, że aby zdobyć najwyższy stopień w programie Stars - czyli Poziom Czwarty - należy kupić w PlayStation Store cztery gry za pełną cenę i zdobyć 128 rzadkich trofeów.

Obsługa klienta powinna być taka sama dla wszystkich. Są ludzie, którzy grają bardzo dużo i w wiele gier, ale są też tacy, którzy grają mało lub w darmowe tytuły” - zauważył użytkownik Twittera o pseudonimie Akutarosu.

Uważam, że nadawanie priorytetów obsługi klienta różnym graczom to zły pomysł. Kupiłem PS5 głównie z myślą o Final Fantasy 16. Czy to znaczy, że jestem klientem drugiej kategorii?” - zastanawia się internauta Yossy44.

Przypomnijmy, że PlayStation Stars zadebiutuje w Polsce już w przyszłym miesiącu, 13 października. Oprócz benefitów, takich jak opisywana wyżej priorytetowa obsługa techniczna, gracze za częste korzystanie z konsoli będą również zdobywać punkty do robienia zakupów w PlayStation Store oraz wirtualne przedmioty kolekcjonerskie do umieszczenia w wirtualnej gablocie na swoim profilu.

Zobacz także