Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prince of Persia: The Lost Crown dostanie wkrótce nowe tryby i zawartość

Studio Ubisoft Montpellier zapowiada dalszy rozwój gry.

Mounir Radi - reżyser gry Prince of Persia The Lost Crown - opublikował w mediach społecznościowych wiadomość dla fanów gry. Deweloper podziękował za bardzo ciepłe przyjęcie tytuły i nagradzanie go wysokimi ocenami, a jednocześnie zapowiedział, że w serii darmowych aktualizacji do gry trafią nowe tryby rozgrywki i dodatkowa zawartość.

Dziękujemy wam za całą okazaną miłość. Możliwość patrzenia, jak dobrze się bawicie przy grze tak samo dobrze, jak my to robiliśmy, znaczy dla nas bardzo wiele. Dlatego też jestem niezwykle szczęśliwy, mogąc przekazać wam, że jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa” - powiedział na nagraniu reżyser.

Mamy parę świetnych pomysłów na nadchodzące miesiące. Wśród nich znalazły się darmowe aktualizacje dodające więcej zawartości i trybów. Trybów, które pozwolą wam sprawdzić swoje umiejętności, eksplorować albo cieszyć się grą na inne sposoby. Pierwsza z tych darmowych aktualizacji zostanie opublikowana wkrótce” - kontynuuje deweloper.

Przypomnijmy, że Prince of Persia The Lost Crown zadebiutowało 18 stycznia tego roku. Tytuł zebrał bardzo pozytywne oceny od graczy i recenzentów, uzyskując - według agregatora Metacritic - średnią wynoszącą 86 punktów na 100 w testach serwisów branżowych oraz 8,6 punktów na 10 w opiniach graczy. Niestety według niepotwierdzonych doniesień nawet tak optymistyczne przyjęcie wśród społeczności nie zapewniło grze dobrej sprzedaży, która miała nie przekroczyć nawet pół miliona kopii.

W grze wcielamy się w postać Sargona, ochroniarza perskich monarchów i członka elitarnej grupy wojowników zwanych Nieśmiertelnymi. Następca tronu - książę Ghassan - zostaje niespodziewanie porwany przez zdrajcę, bohater wyrusza na ratunek i trafia to twierdzy na górze Qaf. Szybko okazuje się, że całe miejsce opanowane jest przez mroczne siły i uwięzione w dziwnej anomalii czasowej.

Read this next