Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prequel „Stranger Things” na deskach teatru. Netflix przygotował sztukę

„The First Shadow”.

Netflix nie ogranicza działalności tylko do produkcji filmów i seriali, więc przygotował sztukę teatralną „The First Shadow”, będącą prequelem „Stranger Things”. Zostanie pokazana w Londynie jeszcze w tym roku.

„Stranger Things” to wciąż najbardziej popularna produkcja giganta streamingu, a widzowie nie mogą doczekać się premiery piątego sezonu seriali, która być może odbędzie się w przyszłym roku. Nic więc dziwnego, że Netflix chce wykorzystać popularność serii i ma kolejną propozycję dla zagorzałych fanów. Co ciekawe, sztuka „The First Shadow” przedstawi widzom początek znanej historii, gdzie być może tkwi wskazówka sugerująca, jak będzie wyglądać zakończenie tej opowieści.

„Hawkins, 1959 rok - zwyczajne miasteczko ze zwyczajnymi problemami. Samochód młodego Jima Hoppera nie chce zapalić, siostra Boba Newby'ego nie traktuje poważnie jego audycji radiowej, a Joyce Maldonado chce po prostu skończyć szkołę i wyrwać się z miasta. Kiedy w Hawkins pojawia się nowy uczeń, Henry Creel, jego rodzina przekonuje się, że nowe początki nie są takie łatwe... a mroki przeszłości mają bardzo duży zasięg” - czytamy w opisie spektaklu opublikowanym na stronie Stranger Things on Stage.

Sztukę napisała scenarzystka „Stranger Things” i współproducentka wykonawczą, Kate Trefry, na podstawie oryginalnej historii braci Duffer. Natomiast reżyserem został Stephen Daldry, laureat chociażby nagrody filmowej BAFTA za film „Billy Elliot” z 2000 roku. Spektakl „The First Shadow” zostanie wystawiony na deskach Phoenix Theatre. Bilety trafią do sprzedaży wiosną tego roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze