Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (23.10 - 29.10)

Destiny 2, Assassin's Creed Origins, Wolfenstein 2.

Nadchodzący tydzień stawia na jakość, nie na ilość. Debiutów nie ma dużo, lecz są to głównie hity, w tym Destiny 2 na PC, Assassin's Creed Origins, Super Mario Odyssey czy Wolfenstein 2: The New Colossus.

Wtorek, 24 października

Kontynuacja wydanej w 2014 roku strzelanki od studia Bungie. Ponownie wcielamy się w stworzonego przez siebie Strażnika i staramy się - wspólnie z innymi graczami - odzyskać ostatnie bezpieczne miejsce na Ziemi, przejęte przez Czerwony Legion.

W platformowym The Mummy Demastered - opartym na licencji filmu z cyklu „Mumia” - wcielamy się w elitarnego agenta, z zadaniem wyeliminowania księżniczki Ahmanet i jej armii nieumarłych. Wszystko po to, by - oczywiście - uratować świat.

Czwartek, 26 października

  • Just Dance 2018 (PS3, PS4, X360, Xbox One, Wii, Wii U, Switch)
    Wersja językowa: angielska

Kolejna odsłona rytmicznej serii, z 40. piosenkami w podstawowej wersji. Wśród innowacji wymienić można specjalny tryb dla dzieci poniżej 12 lat.

Piątek, 27 października

Tytuł opowie o początkach słynnego Bractwa Asasynów. Na czele zabójców w kapturach stanie Bayek z Siwy. Deweloperzy postanowili postawić na więcej niż tylko lekką ewolucję, przeprojektowując między innymi walkę.

Pierwsza od dawna w pełni trójwymiarowa odsłona serii z możliwością swobodnego kontrolowania kamery. Wśród najważniejszych nowości jest przejmowanie kontroli nad przeciwnikami za pomocą czapki Mario.

Deweloperzy rozwijają sprawdzoną i udaną formułę rozgrywki z oryginału. Najważniejsze jest wciąż efektowne i dynamiczne strzelanie, tym razem nawet z dwóch różnych rodzajów broni jednocześnie.

Zestaw zawiera Naruto Spippuden: Ultimate Ninja Storm 1, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze