Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Fuse na konsolach 31 maja

Kooperacyjna strzelanka to pierwsza gra multiplatformowa studia Insomniac.

Electronic Arts ogłosiło, że Fuse - kooperacyjna strzelanka dla czterech graczy - ukaże się w Europie już 31 maja.

W rolach głównych wystąpi czwórka agentów: Dalton Brooks, Izzy Sinclair, Jacob Kimble oraz Naya Deveraux. Każdy z bohaterów dysponuje własnymi umiejętnościami. Jednym z kluczowych elementów będzie także dostęp do broni, wyprodukowanej przez firmę Xenotech.

„Insomniac Games jest znane z dostarczania najlepszych broni, które łamią schematy znane z tradycyjnych gier wideo. Nie inaczej jest w przypadku Fuse” - napisał w informacji prasowej Ted Price, współzałożyciel i prezes Insomniac. „Wyposażenie Xenotech to jeden z przykładów innowacji, jakie gracze znajdą w naszej unikatowej strzelance. Nie możemy się już doczekać premiery naszej pierwszej gry multiplatformowej.”

Tytuł, pierwotnie zatytułowany OverStrike, planowano wydać w marcu. Jednak na początku roku ogłoszono, że datę przesunięto, by dopracować produkcję. Gra ukaże się na konsolach X360 i PS3, w angielskiej wersji językowej.

Studio Insomniac Games powstało w 1994 roku i od początku działalności było związane z konsolami PlayStation, odpowiadając m.in. za serie Ratchet & Clank i Resistance.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze