Skip to main content

Premiera 5. odcinka „The Last of Us” przyspieszona

Wszystko przez Super Bowl.

Zbliża się Super Bowl LVII, czyli finałowy mecz sezonu w futbolu amerykańskim. To wielkie wydarzenie przyciąga miliony widzów, więc HBO zdecydowało się z nim nie konkurować. Z tego względu przesunięto premierę 5. odcinka „The Last of Us”.

Zgodnie z dotychczasową ramówką, 5. odcinek przygód Ellie i Joela miałby zadebiutować w poniedziałek 13 lutego, o godzinie 3:00 nad ranem. Wtedy jednak rozgrywa się wielki mecz między Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles, więc nowa data premiery to sobota 11 lutego - również o godzinie 3:00.

Przyspieszenie premiery dotyczy tylko streamingu. Widzowie, którzy oglądają kolejne odcinki „The Last of Us” w telewizji, zobaczą 5. epizod o zwyczajowej porze.

4. odcinek serialu jest już dostępny na HBO Max. Kończy się tzw. cliffhangerem, więc miło usłyszeć, że kontynuację przygody przyspieszono.

Oglądalność „The Last of Us” rośnie z odcinka na odcinek. Niedawno HBO chwaliło się, że 3. epizod przyciągnął przed ekrany 6,4 miliona widzów. Udało się to mimo jego dość kontrowersyjnej natury - a być może dzięki niej.

Read this next