Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje kolejna część serii The Longest Journey

Grę tworzy studio producenta The Secret World.

Dreamfall Chapters, trzecia część serii gier przygodowych The Longest Journey, powstaje pod okiem Ragnara Tørnquista i nowo powstałego studia Red Thread Games.

Tørnquist, który ostatnio pracował nad MMO The Secret World, otrzymał prawa do marki od wcześniejszego pracodawcy, firmy Funcom. Nowy tytuł będzie finansowany niezależnie, bez wsparcia wydawcy.

Norweg, który z przygodami April Ryan związany jest od samego początku, nie przestanie pracować nad The Secret World, jednak opuści stanowisko producenta i zajmie się jedynie oprawą artystyczną produkcji.

The Longest Journey zostało wydane w listopadzie 1999 roku. Na sequel, Dreamfall: The Longest Journey, trzeba było czekać aż do 2006 roku. Twórcy obiecują publikację informacji na temat nowej gry w najbliższych miesiącach.

Użyj Mocy, April!
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze