Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie studio Vivid Games zapowiada Godfire: Rise of Prometheus

Inspirowana grecką mitologią produkcja trafi na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Polskie studio Vivid Games zapowiedziało produkcję Godfire: Rise of Prometheus. Gra powstaje we współpracy z firmą Platige Image, zajmującą się grafiką komputerową.

Czy bohater gry też będzie miał problemy z wątrobą?

Produkcja zadebiutuje na początku 2014 roku na urządzeniach mobilnych z systamami iOS oraz Android. Zaproponuje historię opartą na motywach opowieści o Prometeuszu z greckiej mitologii.

„W Godfire: Rise of Prometheus gracze wcielają się w postać Prometeusza, wyruszającego w epicką wyprawę, której celem jest odzyskanie potężnej iskry boskiego ognia i przekazanie jej śmiertelnikom” - czytamy w informacji prasowej.

„W drodze do celu główny bohater będzie musiał stanąć do walki z zaciekłymi przeciwnikami oraz bestiami o tytanicznych rozmiarach, z których część może być znana fanom greckiej mitologii”.

Vivid Games ma już na swoim koncie grę Real Boxing, która trafiła nie tylko na platformy mobilne, ale także na przenośną konsolę PlayStation Vita.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze