Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie Bloober Team zamierza zostać „liderem wśród twórców horrorów”. Ogłoszono trzecią grę

Wydawcą Private Division.

Polskie studio Bloober Team wyraźnie nie ma dość horrorów i bierze sobie na barki kolejny projekt z tego gatunku. Nie znamy szczegółów, ale wydawcą zostało Private Division.

Przypomnijmy, że Bloober Team pracuje aktualnie nad remakiem Silent Hill 2 dla Konami, a także Layers of Fears, a więc kolejną częścią serii horrorów, w których gównym tematem jest sztuka. Teraz dochodzi trzeci projekt, „całkowicie nowy survival horror”.

Gra jest we wczesnej fazie rozwoju, a szczegóły poznamy dopiero w przyszłości. Bloober ma najwyraźniej wielkie nadzieje związane z projektem, o czym opowiedział szef studia w oficjalnej notce towarzyszącej ogłoszeniu.

Nasz kolejny projekt to nowa, ekscytująca gra z gatunku survival horror, która pomoże nam stać się liderem w szeroko pojętej branży horrorów” - mówi Piotr Babieno, szef zarządu. „Cieszę się ze współpracy z Private Division. Ich doświadczenie jest szerokie, a ich ludźmi łatwo się dogadać. Nie postrzegamy ich w typowej relacji wydawca-deweloper. Są bardziej jak przyjaciel, który okazuje nam wsparcie lub trzyma nas w ryzach, kiedy najbardziej tego potrzebujemy”.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze