Skip to main content

Polskie Bloober Team zamierza zostać „liderem wśród twórców horrorów”. Ogłoszono trzecią grę

Wydawcą Private Division.

Polskie studio Bloober Team wyraźnie nie ma dość horrorów i bierze sobie na barki kolejny projekt z tego gatunku. Nie znamy szczegółów, ale wydawcą zostało Private Division.

Przypomnijmy, że Bloober Team pracuje aktualnie nad remakiem Silent Hill 2 dla Konami, a także Layers of Fears, a więc kolejną częścią serii horrorów, w których gównym tematem jest sztuka. Teraz dochodzi trzeci projekt, „całkowicie nowy survival horror”.

Gra jest we wczesnej fazie rozwoju, a szczegóły poznamy dopiero w przyszłości. Bloober ma najwyraźniej wielkie nadzieje związane z projektem, o czym opowiedział szef studia w oficjalnej notce towarzyszącej ogłoszeniu.

Nasz kolejny projekt to nowa, ekscytująca gra z gatunku survival horror, która pomoże nam stać się liderem w szeroko pojętej branży horrorów” - mówi Piotr Babieno, szef zarządu. „Cieszę się ze współpracy z Private Division. Ich doświadczenie jest szerokie, a ich ludźmi łatwo się dogadać. Nie postrzegamy ich w typowej relacji wydawca-deweloper. Są bardziej jak przyjaciel, który okazuje nam wsparcie lub trzyma nas w ryzach, kiedy najbardziej tego potrzebujemy”.

Zobacz także