Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polska modelka dla dorosłych wystąpi w remake'u Wiedźmina - spekulują fani

Aktualizacja: komentarz CD Projektu.

Aktualizacja (13.01.2023): CD Projekt Red przesłał naszej redakcji oświadczenie w sprawie rzekomej współpracy z Bunny Marthy. Oto jego treść:

CD Projekt Red nie współpracuje z Bunny Marthy, a miejsce ze zdjęcia nie jest naszym studiem mocap”.


[Oryginalna wiadomość]

Polska modelka występująca w produkcjach dla pełnoletniej widowni opublikowała w ubiegłym roku zdjęcie sugerujące, że wystąpi w bliżej nieokreślonej grze CD Projektu. Fani próbują wspólnymi siłami dojść, o jaki tytuł może chodzić.

Modelka i aktorka ukrywająca się pod pseudonimem Bunny Marthy opublikowała w październiku minionego roku zdjęcie, na którym prezentuje się w znacznikach wykorzystywanych podczas sesji motion-capture, czyli przechwytywania ruchów wykorzystywanych przy animacji postaci w grach. W tle widać tablicę z a autografami twórców Wiedźmina 3, co może sugerować, że Bunny wystąpi w grze CD Projektu.

Pierwsze skojarzenie, jakie się nasuwa, to dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. Fani zauważyli jednak, że post opublikowano zaledwie 4 dni przed oficjalną zapowiedzią remake'u pierwszego Wiedźmina i wiążą ze sobą oba fakty. Jak czytamy w poświęconym temu zagadnieniu wątku na Reddicie, możliwe, że polscy deweloperzy mogą wykorzystać talent i doświadczenie aktorki do lepszego zilustrowania „scen karcianych”, jakie znamy z pierwszych przygód Geralta.

Inna teoria głosi, że modelka może wystąpić w Wiedźminie 4, co oznaczałoby, że prace są już na dość zaawansowanym etapie, ponieważ motion-capture nie jest pierwszą rzeczą, jaką zwykle zajmują się twórcy gier. Ta opcja wydaje się jednak nieco mniej prawdopodobna ze względu na to, jak odległa w czasie wydaje się premiera sequela Dzikiego Gonu. Nie ma też żadnej pewności, że aktorka odegra rolę w jakikolwiek sposób związaną ze swoim doświadczeniem zawodowym.

Jeśli spekulacje się potwierdzą, nie byłaby to pierwsza twórczyni kojarzona z produkcjami dla dorosłych, która może pojawić się w grze CD Projektu. Wcześniej współpracą z polskim studiem pochwaliła się słynna Sasha Grey, która użyczy głosu DJ-ce radiowej w nadchodzącym DLC do Cyberpunka 2077.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

The Witcher 4

PS5, Xbox Series X/S, PC

See 1 more

The Witcher Remake

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze