Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] W GTA 6 pojawi się "Bitcoin". Kryptowaluta zapłatą za misje

W niektórych przypadkach.

  • Niektóre zadania zostaną podobno wynagrodzone kryptowalutą
  • Bitcoiny nie zastąpią jednak tradycyjnych metod płatności
  • To nieoficjalne wieści

W GTA 6 pojawi się system płatności oparty na kryptowalucie, wzorowanej np. na popularnym Bitcoinie - twierdzi renomowany leaker Tom Henderson, który ujawnił kilka kluczowych informacji o Battlefield 6, zanim wyciekły w formie materiałów wizualnych.

Henderson „słyszał” od „osoby, której ufa”, że w nadchodzącej grze Rockstar Games zapłatą za niektóre misje nie będą pieniądze, a właśnie kryptowaluta, choć nie zastąpi ona tradycyjnej gotówki. Informator użył na Twitterze słowa „Bitcoin”, ale potem zaznaczył, że twórcy prawdopodobnie zdecydują się na autorską nazwę.

Nagrodę w postaci kryptowaluty otrzymamy podobno od wysoko postawionych postaci, które chcą szybko i w trudny do wykrycia sposób przekazać duże sumy pieniędzy. Leaker dowiedział się też, że w grze znajdzie się giełda kryptowalut.

Mimo że Henderson rzekomo ufa swojemu informatorowi, radzi podchodzić ostrożnie do każdej plotki związanej z GTA 6 - również do tej.

Wciąż brak jakichkolwiek oficjalnych informacji odnośnie kolejnej części gangsterskiej serii. Biorąc pod uwagę, że w listopadzie GTA 5 trafi na PS5 i Xbox Series X/S w ulepszonej wersji, nie powinniśmy w najbliższym czasie oczekiwać wieści o GTA 6 od Rockstara.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze