Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pliki The Last of Us Part 2 na PS5 już czekają na serwerach Sony

Natywne wydanie powinno pojawić się lada dzień.

Wygląda na to, że studio Naughty Dog szykuje niespodziankę dla fanów The Last of Us Part 2. Pliki gry w wersji natywnej dla PlayStation 5 pojawiły się już na serwerach cyfrowego sklepu Sony, co sugeruje rychłą zapowiedź, a może i premierę. | PLOTKA

Renomowany dataminer prowadzący na Twitterze/X profil PlayStation Game Size opublikował nieco enigmatyczny post, który jednak dość jasno sugeruje zbliżającą się premierę The Last of Us 2 w wersji na PS5. Doniesienia potwierdza też portal Insider Gaming, który powołując się na własne źródła, zdołał uzyskać potwierdzenie planów wydawniczych Sony.

Co prawda The Last of Us 2 działa na PS5 w 60 klatkach na sekundę, jednak mamy do czynienia z wersją PS4. Wygląda jednak na to, że gra doczeka się wkrótce natywnej wersji na najnowszą konsolę Sony, co może wskazywać na kolejne graficzne ulepszenia oraz lepsze wykorzystanie możliwości oferowanych przez PlayStation 5 - w tym szybsze wczytywanie czy pełniejsze wykorzystanie kontrolera DualSense.

Na razie nie wiemy zbyt wiele, jednak możemy podejrzewać, iż The Last of Us Part 2 w wersji przeznaczonej dla PS5 może zostać zapowiedziane podczas zbliżającej się gali The Game Awards, która planowana jest na 8 grudnia. Pojawienie się plików produkcji w sklepie PlayStation może sugerować też, że tytuł zostanie udostępniony krótko po pierwszej oficjalnej zapowiedzi, a może nawet tego samego dnia.

Nie możemy też wykluczyć, że Sony szykuje coś w rodzaju The Last of Us Part 2 Director's Cut, czyli wydanie gry oferujące poza usprawnieniami technicznymi także szereg innych dodatków oraz zmian w rozgrywce. W grę może wchodzić nawet pewnego rodzaju rozszerzenie fabularne lub nigdy wcześniej niewidziane sceny. Szczegóły powinniśmy poznać już niedługo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us: Part 2

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze