Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plakat w GTA 5 mógł faktycznie ujawnić miejsce akcji GTA 6

Vice.

Grand Theft Auto 5 obfituje w przeróżne żarty i easter eggi, a gracze nie od dzisiaj doszukują się w nich głębszego znaczenia. Teraz okazuje się, że jeden z plakatów w grze mógł faktycznie mówić całkiem sporo o GTA 6.

Według nieoficjalnych - lecz wiarygodnych - doniesień renomowanego dziennikarza, kolejna odsłona słynnej serii zostanie umieszczona w mieście wzorowanym na Miami, a więc najpewniej w Vice City. Co więcej, przedstawi wydarzenia z perspektywy dwóch postaci - w tym kobiety. Opowieść ma być podobno inspirowana słynnym duetem przestępców, znanych jako Bonnie i Clyde.

Co można tymczasem znaleźć podczas uważnej eksploracji GTA 5? Jak przypominają teraz gracze, w mieście gdzieniegdzie powieszono między innymi ten oto plakat, który - jak się wydaje - idealnie pasuje do opisywanych wyżej założeń.

Jest więc tytuł „Vice”, dwójka bohaterów oraz policyjne syreny w tle. Ciekawe, czy również daty mogą coś oznaczać - być może przekonamy się w następną niedzielę. W przeszłości informatorzy zapewniali, że Rockstar debatował nad pomysłami na GTA 6 już w 2012 roku, więc istnienie takiego plakatu nie byłoby specjalnie szokujące.

Wszystko to oczywiście spekulacje i całkiem możliwe, że plakat jest tylko bardzo interesującym zbiegiem okoliczności. Prawdę poznamy zapewne dopiero wtedy, gdy Rockstar oficjalnie zaprezentuje tytuł.

Read this next