Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy sezon Modern Warfare 3 bez tajemnic. Znamy datę premiery i szczegóły

Ujawniono też kolejne plany.

Call of Duty wchodzi w okres świąteczny z przytupem. Activision opublikowało szczegółową prezentację pierwszego sezonu, który zaoferuje m.in. nowe mapy, bronie, Operatorów i więcej. Oczywiście nie zabraknie również mniej lub bardziej poważnych eventów.

Szczegóły opisano na oficjalnym blogu Modern Warfare 3. Start pierwszego sezonu zaplanowano na tegoroczne Mikołajki, a więc 6 grudnia o godzinie 18:00 czasu polskiego. Część atrakcji zobaczymy na zamieszczonym niżej zwiastunie.

Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek, do MW 3 i Warzone trafi duży patch ze zmianami balansu, naprawą błędów i standardowymi poprawkami. Przechodząc już do konkretów, w pakiecie nowości pierwszego sezonu znajdziemy między innymi:

  • cztery nowe mapy w rozgrywce multiplayer: Meat, Rio, Greece, Training Facility
  • nowe tryby gry: Gunfight oraz All or Nothing. W pierwszym gracze zmierzą się ze sobą w składach 2 na 2, a w drugim trzeba będzie sobie radzić bez amunicji, którą zdobędziemy dopiero po zabiciu przeciwnika
  • dwójkę Operatorów: Nolana i Dokkaebi
  • nowe misje fabularne, bronie i przeciwników w trybie Zombie
  • świąteczny event z Świętym Mikołajem w roli głównej
  • przepustkę bojową z setką poziomów do wypełnienia
  • nowe mechaniki, jak choćby anulowanie wślizgu i postawę Tac-Stance.
Trochę tego będzie.

Fani Warzone mogą liczyć na zapowiadaną już od długiego czasu mapę Urzkistan. Powrócą też dobrze znane Vondel oraz Ashika Island. Jakiś czas po rozpoczęciu sezonu - najpewniej w przyszłym roku - do gry trafią też bohaterowie z serialu „The Boys” i filmu „Diuna 2”. Lista wszystkich nowości jest bardzo długa, więc warto zapoznać się z oficjalnym wpisem od twórców.

Cała zawartość sezonu będzie dostępna na wszystkich platformach, a więc PC oraz konsolach PlayStation i Xbox obu generacji. Od niedawna grać można także poprzez usługę streamingową GeForce Now.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Call of Duty: Warzone

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze